+372 600 1501 Punane 6, Tallinn

ENG 

(EST) Autoteenindus

(EST) CARVEX on kõiki vajalikke teenuseid pakkuv tehnohoolduskeskus, kus suhtutakse mõistvalt autodega seotud muredesse ja lahendatakse asjatundlikult kõik erinevate mudelite tehnilised probleemid.

(EST) Autoteenindus CARVEX paikneb ligi 700 ruutmeetril. Sellel pinnal asuvad tõstukid ning mitmesuguste sõidukisüsteemide diagnostikaks, õlivahetuseks ja teisteks töödeks kasutatavad seadmed. CARVEXis tehakse kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini.

Et võita teie usaldus ja töötada välja professionaalne lähenemine igale kliendile, oleme esimesest tööpäevast alates juhindunud kuuest põhimõttest, mille järgimine tagab teie nõuete rahuldamise ja soovide täitmise.

(EST) Juba täna on auto teenindus CARVEX pälvinud eraautoomanike ja suurte autoparkide valdajate usalduse, ent meie tootmisvõimsused on valmis vastu võtma ka suuremaid mahte. Meie meistrid ootavad uusi väljakutseid!

(EST) Suurepärase autohoolduse kuus põhimõtet:

(EST) Aeg

(EST) Hindame kõrgelt oma klientide aega, seepärast pakume alati mõistlikke remonditähtaegu ja tagame neist kinnipidamise

(EST) Kvaliteet

(EST) Hoolimata taskukohastest hindadest on meie tööde ja pakutavate varuosade kvaliteet alati nõutaval tasemel

(EST) Garantii

(EST) Anname teie auto remondi- ja hooldustöödele garantii

(EST) Kutseoskus

(EST) Meil töötavad üksnes kogenud ja kvalifitseeritud meistrid, kes tunnevad suurepäraselt auto ehitust ja kõiki võimalusi kiireks, taskukohaseks ja vastupidavaks autoremondiks

(EST) Kasu

(EST) Püüame alati pakkuda oma klientidele soodsaid hindu. Et väärtustada oma püsikliente, pakume CARVEXi kliendikaardiga neile märkimisväärseid soodustusi ja väga põnevaid kampaaniapakkumisi

(EST) Tänapäevased seadmed

(EST) CARVEX on varustatud tehnika viimase sõna järgi. Meil on olemas kõik, mida võib teie auto rikke korral vaja minna põhjuse kiireks kindlakstegemiseks ja operatiivseks kõrvaldamiseks

(EST) Miks just meie?

 • 1

  (EST) GARANTII(EST) Anname garantii autoremondi-, värvi- ja keretöödele. Avastasite autol rikke? Tulge meie juurde ja me teeme kõik korda! Loe lähemalt

 • 2

  (EST) PARIMAD HINNAD(EST) Teeme kõik meist oleneva, et teil oleks meie juures võimalikult soodne autot remontida. Öelge, millise hinnapakkumise tegid teile meie konkurendid, ja me püüame teha sellest soodsama!

 • 3

  (EST) VARUOSAD SOODSA HINNAGA(EST) Saate ise otsustada, kas valida originaalvaruosad või nende kvaliteetsed soodsa hinnaga analoogid. Mõlemal juhul aitame teil raha kokku hoida, ilma et kvaliteet kannataks.

 • 4

  (EST) AUTOREMONT JÄRELMAKSUGA(EST) Esmakordselt Eesti autoremonditurul pakume võimalust remontida autot täna, tasuda aga hiljem! Soodsad laenud meie koostööpartnerilt FINORA CAPITALilt! Loe lähemalt

 • 5

  (EST) KINDLUSTUSREMONT(EST) Tulge kohale või saatke meile oma auto kahjustuste fotod ja kirjeldused, meie aga koostame teie kindlustusfirmale tõeliselt soodsa pakkumuse!

 • 6

  (EST) 700 М2 TEIE AUTO HEAKS(EST) Autoteeninduses CARVEX on olemas kogu vajalik varustus auto diagnostikaks ja autoremondiks. Teeme rõõmuga kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini!

 • 7

  (EST) KÕIK ON TÕESTATUD(EST) Teie soovil oleme valmis esitama teile remonditööde fotod või videosalvestise koos üksikasjalike selgitustega. Mitte midagi ülearust – ainult see, mida teie auto vajab!

 • 8

  (EST) ASUKOHT(EST) Auto teenindus asub linna kõige elavama liiklusega tänava – Peterburi maantee ääres. Siia jõuab igast Tallinna piirkonnast mõne minutiga. Autoteeninduse parklas on ööpäevaringne videovalve.

 • 9

  (EST) MEISTRID, KEDA USALDATAKSE(EST) Autoteeninduse CARVEX töötajad on kogenud, haritud ja andekad spetsialistid, kes tunnevad suurepäraselt oma tööd.

 • 10

  (EST) PÜSIKLIENTIDELE PARIM(EST) Hankige CARVEXi kliendikaart juba täna ja avastage kõige suuremad allahindlused ja soodsamad pakkumised!

(EST) Autoteenindus CARVEX. Õige valik teia auto jäoks
Ootame teie helistamist, et panna teile kohe kinni diagnostika- ja remondiaeg!