+372 600 1501 Kriidi tn 7 (Peterburi tee 56H), Tallinn

EST 

Garantii

Garanteerime täielikult, et kõrvaldame kõik remonditööde käigus tekkinud puudused kiiresti, ilma et teil oleks sellega seoses mingeid lisakulusid.

Värvi- ja keretöödele 6 kuud.

See tähendab, et kui poole aasta jooksul alates värvi- või keretööde tegemisest tekivad meie töödeldud pinnale praod või mullid, värv kihistub või lakk muutub tuhmiks, pind tumeneb või pleegib, teeme selle töö uuesti. Teil tuleb üksnes esitada dokumendid, mis tõendavad, et remonditi just meie autoteeninduses.

Kahjuks ei saa me tööd tasuta ümber teha, kui pind on kahjustatud väliste tegurite toimel, näiteks juhul, kui pinnale on tekkinud juhuslikud täkked või kriimustused, vihma- või rahekahjustused, lindude või puuokste, aga ka liiklusõnnetuste või loodusõnnetuste tekitatud jäljed, või on pinda kahjustanud autohooldusvahendite liiga tormiline või mittesihipärane kasutamine.

Siiski püüame viia teie remondikulud miinimumini, seega võite sellises olukorras julgesti meie poole pöörduda.

Uute varuosade ostmisel ja paigaldamisel garantii kuni 6 kuud või 10 000km läbisõitu.

Kui teile tundub, et autoga on midagi korrast ära, tulge kohe meie juurde! Kontrollime paigaldatud varuosa kvaliteeti, paigaldamise õigsust ja poltühenduste vastupidavust. Kui rikke põhjuseks on puudujäägid meie töös, kõrvaldame selle tasuta. Kui probleemi põhjuseks on mõni uus rike, võime sellegi teie soovil kõrvaldada, sel juhul siiski teie kulul.

Me ei anna garantiid varuosade paigaldamisele ja remondile, kui tegemist on kasutatud varuosadega, ei eemalda pinnalt vanu korrosioonijälgi ega osuta garantiiteenust juhtumite korral, millest meid õigel ajal ei teavitatud.

Loodame, et suhtute meie reeglitesse mõistvalt. Omalt poolt lubame teha kõik meist oleneva, et garantiiteeninduse vajadus üldse päevakorda ei kerkiks, ning oleme iga pöördumise korral valmis andma oma parima.