+372 600 1501 Punane 6, Tallinn

EST 

Autodiagnostika

Tänapäeva auto on keeruline seade, mis on varustatud rohke elektroonikaga, mille eesmärk on kõigi sõlmede ja mehhanismide maksimaalselt õige juhtimine. Iga autoomanik kasutab mõnuga kliimaseadet, istmete servomootorit ja muusikakeskust ning määrab allesjäänud kütusekoguse kindlaks pardaarvuti ja spetsiaalse anduri näitude põhjal.

Pardaarvuti olulisemaks funktsiooniks on sõiduki enesediagnostika. Tänu mitmetele anduritele võib tänapäevane auto teatada teile piduriklotside kulumisest, pidurivedeliku madalast tasemest, ebapiisavast rehvirõhust ja isegi häiretest mootori töös. Kahjuks ei ole kõiki tekkinud probleeme võimalik iseseisvalt parandada ja diagnoosida.

Autoteeninduses CARVEX kasutatakse arvutidiagnostikaks spetsiaalseid diagnostikaseadmeid ja tänapäevast tarkvara, mis võimaldab anda kompleksse hinnangu teie auto näitajatele ning hinnata auto korrasolekut ka pardaarvuti seisukohast.

autodiagnostika-diagnostika-auto-diagnostika-arvuti-diagnostika

Auto diagnostika CARVEXis sisaldab järgmisi protseduure:


Millal vajab auto arvutidiagnostikat?

Auto õigeaegne arvutidiagnostika võimaldab teil teha vajalikke profülaktilisi protseduure õigel ajal ja vältida kallihinnalisi remonditöid.