+372 600 1501 Kriidi tn 7 (Peterburi tee 56H), Tallinn

EST 

Auto värvimine

Laki- ja värvikattega seotud probleemid ei vaja eridiagnostikat – need on näha ka palja silmaga. Palja silmaga on näha ka ebakvaliteetse värvimistöö tagajärjed: auto keredetailide värvierinevused ja muud värvimistöö äpardused torkavad silma igale möödujale, rääkimata juba sellest, et auto värvimise kvaliteedist sõltub kogu autokere saatus.

Autoteenindus CARVEX on valmis võtma enda kanda kõik teie auto värvimistööd, olgu siis tegemist täieliku või osalise värvimisega või auto taastamisega pärast liiklusõnnetust.

auto-värvimine-autode-värvimine-autovärvimine-auto-värvimistööd

Autode värvimine CARVEXis koosneb järgmistest töödest:

Tööd tehakse spetsiaalses värvimiskambris. Selles olev õhk filtritakse, et kergendada meistrite tööd; samuti suurendab see täpsust üksikute kihtide pealekandmisel ja kaitseb värskelt värvitud pinda tolmu või värvi-/lakiosakeste sadenemise eest. Kuivamise ajal on kambris väikese niiskussisaldusega õhk ja optimaalne temperatuurirežiim koos kereosade soojendamisega, mis tagab pinna kiire ja ühtlase kuivamise ning soodustab väga sileda pinnakatte saamist.

Auto värvimise hinnad

Me kasutame üksnes kvaliteetseid värvi- ja lakitooteid, järgime rangeid tehnoloogilisi nõudeid (ei jäta töötlemistsükleid vahele, et kiiremini asuda täitma järgmist tellimust), töötleme hoolikalt ka nn surnud tsoone. Auto selline värvimine ei pruugi olla odav. See-eest on tulemus seda väärt – uus värvkate ei jää välimuselt ega omadustelt millegi poolest alla tehases tehtule.