+372 600 1501 Kriidi tn 7 (Peterburi tee 56H), Tallinn

EST 

Autokeretööd

Hoolimata sellest, kui hoolikalt te sõidate ja kui korrapäraselt oma autot hooldate, võib tänapäeval igal autoomanikul tekkida vajadus auto keretööde järele.

CARVEXi autohoolduses tehakse kõik vajalikud keretööd kiiresti ja korralikult ning taastatakse teie auto kena välimus, olenemata sellest, kas sõidukil on vaid mõned täksid ja kriimud või on tegemist raske liiklusõnnetuse tagajärgedega ning seetõttu on vaja sõiduki kere keevitada ja õgvendada või osa detaile asendada.

autokeretööd-keretööd-autode-keretööd-auto-keretööd

Autode keretööd CARVEXis – oskame kõike!


Kui CARVEXi spetsialistid on keretööd lõpetanud, on auto valmis värvitöödeks, mille võivad samuti ära teha meie oma töökoja meistrid.

Autokeretööd CARVEXis – miks just meie juures?

Kui palju maksab auto keretööde tegemine CARVEXis?

Keretööde maksumus oleneb teie auto seisukorrast ning kahjustuste ulatusest ja olemusest. Auto on kasutuses? Sõitke lihtsalt sobival ajal meie juurde ning arutame koos tööde tähtaga ja maksumust. See ei ole võimalik? Määrame hinna autost erineva nurga alt tehtud fotode alusel.

Kvaliteetsed keretööd ei seisne ainult korraliku välimuse saavutamises, vaid ka teie ohutuse eest hoolitsemises, sest keretööde kvaliteedist sõltub auto juhitavus ja kere käitumine väliste vigastuste korral. CARVEXis tehtud keretööd tagavad teie auto pika kasutusea, kena välimuse ja ohutuse, aga ka sõiduki turuväärtuse püsimise. Teeme kõik endast oleneva, et mitte miski ei meenutaks teile auto välimusest tingitud ebameeldivusi.