+372 600 1501 Punane 6, Tallinn

EST 

Mootori remont

Just mootor on see, mis annab autole elu ja varustab seda liikumiseks vajaliku energiaga. Selle mehaanilise südame seisukorrast ei olene mitte üksnes võime alustada kohalt liikumist ja suurendada kiirust, vaid ka kütusekulu, auto dünaamika ning muud tähtsad käitusparameetrid. Mingil juhul ei maksa pidada tähtsusetuks plaanilist tehnoülevaatust ega isegi tühiseid häireid mootori töös, seega ei tasu autoteeninduse külastamist edasi lükata. Auto hooldamata jätmine halvendab sõidu kvaliteeti ja suurendab võimalust, et agregaat ütleb üles. Lisaks läheb kapitaalremont ja funktsioonide taastamine, eriti aga mootori vahetus, märksa kallimaks kui jooksvate rikete kõrvaldamine.

mootori-remont-mootorite-remont-mootori-diagnostika-mootorite-vahetus-plokikaane-remont

Kuidas aru saada vajadusest mootorit remontida?

Kui sellised tunnused ilmnevad, sõitke CARVEXisse. Meil töötavad professionaalid, kellel on suured kogemused kõikide põlvkondade ja igat tüüpi mootorite remontimisel.

Autoteeninduse teenused:


Meil on pidevalt laos suur varu originaalosi ning kvaliteetseid analoogdetaile Euroopas enim levinud marki ja mudelitega linna- ja maastikuautode jaoks. Puuduvad osad saame operatiivselt hankida meie partneritelt. Pole tähtis, kas teie auto vajab plokikaane remonti või mootori vahetust – tööd CARVEXis ei kesta nädalaid ja peagi saate uuesti istuda oma auto rooli taha.