• KVALITEETNE AUTOREMONT

  MÕISTLIKU HINNAGA
  Tallinnas asuvas kaasaegses autoremonditöökojas teostatakse autoremont
  kõikidele sõiduautodele garantiitööna

CARVEX autoremont

CARVEX autoremont on kaasaegne mitme profiiliga autoremonditöökoda Tallinnas. Me pakume igat liiki sõiduautode remondi- ja muid teenuseid ning järgime põhimõtteid, mis ühtivad suurte edasimüüjate klientide ootustega: peame kinni sõiduki parandamise lubatud tähtaegadest, tuvastame kiiresti rikked, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja kulumaterjale, säilitame teie sõiduki teenindusajaloo, tuletame meelde järjekordse külastuse vajadusest ning anname kõikidele töödele garantii. Seejuures on üks meie eesmärke pakkuda autohooldust ja teisi teenuseid soodsa hinnaga. Seega jääb sõiduauto erakliendile naudinguallikaks, mitte kuluartikliks, samuti vähenevad ettevõtjate transpordikulud.

Kõik autoremondi tööd: alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini

CARVEXis on olemas kõik, mida on vaja teie sõiduauto diagnostikaks, paranduseks ja hoolduseks. Oma töös kasutame ainult tänapäevaseid seadmeid, kvaliteetseid kulumaterjale ja usaldusväärsete tootjate varuosi (originaale ja kvaliteetseid kontrollitud analooge).

Meil töötavad kogenud meistrid, kes on spetsialiseerunud konkreetsetele automarkidele ja haruldastele riketele. Iga päev parandatakse CARVEXis erinevaid sõiduautode mudeleid ja marke nii suurettevõtete kui ka eraklientide jaoks. Oleme harjunud töötama operatiivselt ja kvaliteetselt, oskame oma aega ja koormust kavandada, tuvastame kiiresti vajalikud tööd ning järgime täpselt tootja soovitatud tehnoloogiaprotsesse.

Oleme endas kindlad. Oleme hoolikalt läbi töötanud kõik tööstandardid ja seega valmis oma tegevuse eest vastutama. CARVEXis antakse kõikidele klientidele tööde ja varuosade garantii: kui midagi läheb valesti meie süül, ei vaja me pikki selgitusi ega eritõendeid – me lihtsalt parandame kahetsusväärse vea võimalikult kiiresti. Meie püsikliendid usaldavad meid, sest me töötame läbipaistvalt ja peame alati ühendust ning püüame mitte teha vigu, kuid oleme valmis tunnistama, kui miski on läinud valesti.

Meie põhimõtted või miks kliendid usaldavad oma autod CARVEX-ile:

Hoiame mõistlikud hinnad

Me teame, mille pealt saab kokku hoida, näiteks oleme alati valmis pakkuma originaalosadele samaväärseid analooge või püsikliendile meeldivat soodushinna. Autoremont CARVEXis on soodne.

Mäletame kõike teie sõiduauto kohta

Me väga hoolikalt säilitame teie auto paranduse ajalugu, peame meeles järgmise hoolduse kuupäevi ja teame, millele pöörata tähelepanu teie järjekordse külastuse ajal. Muide, me tuletame teile seda ka meelde, sest õigeaegne teenindus on suurepärane võimalus vältida kallihinnalist parandust.

Anname garantii kõikidele töödele

Pärast meie tehtud autoparandust on sama seadme purunemine lubamatu. Seepärast piisab, kui tulete meie juurde – kui asi on kahetsusväärses eksimuses või ebakvaliteetses varuosas, parandame kõik operatiivselt.

Peame ühendust ja räägime teie keeles

Me ei hakka teid väsitama tehniliste üksikasjadega, kui teile on tähtis ainult see, et auto sõidaks. Kui teid aga huvitab, mis teie autoga CARVEXis tehti, siis räägime meelsasti kõikidest diagnostika- ja parandusetappidest ning teeme videosalvestise ja fotod.

Põhiteenused

 • Autoremont

Autoremont

 • Autohooldus

Autohooldus

 • Autodiagnostika, elektritööd

Autodiagnostika, elektritööd

 • Mootori remont, hammasrihma vahetus

Mootori remont, hammasrihma vahetus

 • 3D Sildade reguleerimine

3D Sildade reguleerimine

 • Rehvivahetus

Rehvivahetus

Meie varustus ja kogemused võimaldavad hooldada peaaegu kõiki automarke:

Tagasiside

CARVEX OÜ (Registrikood: 12538130)
KMKR number: EE101673909
tellimus@carvex.ee

Autoremonditöökoja aadress

Punane 6, Tallinn, 13619, Lasnamäe

Tööaeg

E-R: 09:00 — 18:00

Helistage meile

Telefoninumber +372 600 1501

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!