Autoteenindus

CARVEX on kõiki vajalikke teenuseid pakkuv autoteenindus, kus suhtutakse mõistvalt autodega seotud muredesse ja lahendatakse asjatundlikult kõik erinevate mudelite tehnilised probleemid.

CARVEX autoteenindus paikneb ligi 450 ruutmeetril. Sellel pinnal asuvad tõstukid ning mitmesuguste sõidukisüsteemide diagnostikaks, õlivahetuseks ja teisteks töödeks kasutatavad seadmed. CARVEXis tehakse kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini.

Et võita teie usaldus ja töötada välja professionaalne lähenemine igale kliendile, oleme esimesest tööpäevast alates juhindunud kuuest põhimõttest, mille järgimine tagab teie nõuete rahuldamise ja soovide täitmise.

Juba täna on CARVEX autoteenindus pälvinud eraautoomanike ja suurte autoparkide valdajate usalduse, ent meie tootmisvõimsused on valmis vastu võtma ka suuremaid mahte. Meie meistrid ootavad uusi väljakutseid!

HEA AUTOTEENINDUSE KUUS PÕHIMÕTET

Aeg

Hindame kõrgelt oma klientide aega, seepärast pakume alati mõistlikke remonditähtaegu ja tagame neist kinnipidamise

Kvaliteet

Hoolimata taskukohastest hindadest on meie tööde ja pakutavate varuosade kvaliteet alati nõutaval tasemel

Garantii

Anname garantii oma teenusele. Avastasite autol rikke? Tulge meie juurde ja me teeme kõik korda!

Kutseoskus

Meil töötavad üksnes kogenud ja kvalifitseeritud meistrid, kes tunnevad suurepäraselt auto ehitust ja kõiki võimalusi kiireks, taskukohaseks ja vastupidavaks autoremondiks

Kasu

Püüame alati pakkuda oma klientidele soodsaid hindu. Et väärtustada oma püsikliente, pakume CARVEXi kliendikaardiga neile märkimisväärseid soodustusi ja väga põnevaid kampaaniapakkumisi

Tänapäevased seadmed

CARVEX on varustatud tehnika viimase sõna järgi. Meil on olemas kõik, mida võib teie auto rikke korral vaja minna põhjuse kiireks kindlakstegemiseks ja operatiivseks kõrvaldamiseks

Miks just meie?

GARANTII

Anname garantii oma teenusele. Avastasite autol rikke? Tulge meie juurde ja me teeme kõik korda!

PARIMAD HINNAD

Teeme kõik meist oleneva, et teil oleks meie juures võimalikult soodne autot remontida. Öelge, millise hinnapakkumise tegid teile meie konkurendid, ja me püüame teha sellest soodsama!

VARUOSAD SOODSA HINNAGA

Saate ise otsustada, kas valida originaalvaruosad või nende kvaliteetsed soodsa hinnaga analoogid. Mõlemal juhul aitame teil raha kokku hoida, ilma et kvaliteet kannataks.

AUTOREMONT JÄRELMAKSUGA

Teostame autoremondi töid  järelmaksuga: remonditud auto täna, aga tasu selle eest hiljem. Head järelmaksu tingimused meie koostööpartnerilt -FINORA CAPITAL!

450 М2 TEIE AUTO HEAKS

CARVEX autoteeninduses on olemas kogu vajalik varustus auto diagnostikaks ja autoremondiks. Teeme rõõmuga kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini!

KÕIK ON TÕESTATUD

Teie soovil oleme valmis esitama teile remonditööde fotod või videosalvestise koos üksikasjalike selgitustega. Mitte midagi ülearust – ainult see, mida teie auto vajab!

ASUKOHT

Autoteenindus asub mugavuses kohas aadressil Punane 6.  Meie juurde jõuate igast Tallinna piirkonnast mõne minutiga. Autoteeninduse parklas on ööpäevaringne videovalve.

MEISTRID, KEDA USALDATAKSE

CARVEX autoteeninduse töötajad on kogenud, haritud ja andekad spetsialistid, kes tunnevad suurepäraselt oma tööd.

CARVEX autoteenindus. Õige valik autoparanduseks.

Ootame teie helistamist, et panna teile kohe kinni diagnostika- ja remondiaeg!

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!