+372 600 1501

E-R: 09:00 — 18:00

Jätkades Carvex.ee veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Loe lähemalt Sain aru
autoteenindus
CARVEX on kõiki vajalikke teenuseid pakkuv

autoteenindus

, kus suhtutakse mõistvalt autodega seotud muredesse ja lahendatakse asjatundlikult kõik erinevate mudelite tehnilised probleemid.
CARVEX

autoteenindus

paikneb ligi 450 ruutmeetril. Sellel pinnal asuvad tõstukid ning mitmesuguste sõidukisüsteemide diagnostikaks, õlivahetuseks ja teisteks töödeks kasutatavad seadmed. CARVEXis tehakse kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini.

Et võita teie usaldus ja töötada välja professionaalne lähenemine igale kliendile, oleme esimesest tööpäevast alates juhindunud kuuest põhimõttest, mille järgimine tagab teie nõuete rahuldamise ja soovide täitmise.

Juba täna on

CARVEX autoteenindus

pälvinud eraautoomanike ja suurte autoparkide valdajate usalduse, ent meie tootmisvõimsused on valmis vastu võtma ka suuremaid mahte. Meie meistrid ootavad uusi väljakutseid!

Hea autoteeninduse kuus põhimõtet

 • Aeg

  Hindame kõrgelt oma klientide aega, seepärast pakume alati mõistlikke remonditähtaegu ja tagame neist kinnipidamise

 • Kvaliteet

  Hoolimata taskukohastest hindadest on meie tööde ja pakutavate varuosade kvaliteet alati nõutaval tasemel

 • Garantii

  Anname garantii oma teenusele. Avastasite autol rikke? Tulge meie juurde ja me teeme kõik korda!

 • Kutseoskus

  Meil töötavad üksnes kogenud ja kvalifitseeritud meistrid, kes tunnevad suurepäraselt auto ehitust ja kõiki võimalusi kiireks, taskukohaseks ja vastupidavaks autoremondiks

 • Kasu

  Püüame alati pakkuda oma klientidele soodsaid hindu. Et väärtustada oma püsikliente, pakume CARVEXi kliendikaardiga neile märkimisväärseid soodustusi ja väga põnevaid kampaaniapakkumisi

 • Tänapäevased seadmed

  CARVEX on varustatud tehnika viimase sõna järgi. Meil on olemas kõik, mida võib teie auto rikke korral vaja minna põhjuse kiireks kindlakstegemiseks ja operatiivseks kõrvaldamiseks

Miks just autoteenindus CARVEX?

 • Garantii

  Anname garantii oma teenusele. Avastasite autol rikke? Tulge meie juurde ja me teeme kõik korda!

 • Parimad hinnad

  Teeme kõik meist oleneva, et teil oleks meie juures võimalikult soodne autot remontida. Öelge, millise hinnapakkumise tegid teile meie konkurendid, ja me püüame teha sellest soodsama!

 • Varuosad soodsa hinnaga

  Saate ise otsustada, kas valida originaalvaruosad või nende kvaliteetsed soodsa hinnaga analoogid. Mõlemal juhul aitame teil raha kokku hoida, ilma et kvaliteet kannataks.

 • 450 m2 teie auto heaks

  CARVEX autoteeninduses on olemas kogu vajalik varustus auto diagnostikaks ja autoremondiks. Teeme rõõmuga kõiki töid alates rehvivahetusest kuni mootori kapitaalremondini!

 • Kõik on tõestatud

  Teie soovil oleme valmis esitama teile remonditööde fotod või videosalvestise koos üksikasjalike selgitustega. Mitte midagi ülearust – ainult see, mida teie auto vajab!

 • Asukoht

  Autoteenindus

  asub mugavuses kohas aadressil Punane 6. Meie juurde jõuate igast Tallinna piirkonnast mõne minutiga. Autoteeninduse parklas on ööpäevaringne videovalve.

 • Meistrid, keda usaldatakse

  CARVEX autoteeninduse töötajad on kogenud, haritud ja andekad spetsialistid, kes tunnevad suurepäraselt oma tööd.

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!

Hinnapäring