+372 600 1501

E-R: 09:00 — 18:00

Jätkades Carvex.ee veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Loe lähemalt Sain aru
autohooldus, autode hooldus
Ennetav

autohooldus

on kõige parem viis hoida auto heas seisukorras ja tagada sõiduki kõigi süsteemide töö võimalikult pikaks ajaks. See on igal juhul odavam, kui ootamatu remont mõne detaili rikke tõttu.
Peale selle võib õigel ajal tehtud

autohooldus

vähendada auto kütusekulu ja aidata vältida ootamatuid olukordi, mis on seotud tõrgetega auto juhitavuses.

Mis kasu on auto korrapärasest autohooldusest?

  • Kindlustunne, et kõik osad töötavad korralikult
  • Turvatunne rooli taga istudes
  • Optimaalne kütusekulu
  • Varjatud vigade varajane kõrvaldamine
  • Kaitse rikete eest teel
  • Aja ja raha kokkuhoid
  • Väiksem keskkonnasaastus

Teeme ise auto igapäevast autohooldust

Soovitame autojuhil kontrollida iga päev auto andurinäidikute, sh spidomeetri, aga ka rooli ja esitulede tööd. Lisaks tuleb veenduda, kas autos on piisavalt kütust, õli, jahutus, piduri ja aknapesuvedelikku ning kas rehvides on õige rõhk. Enne sõitu tuleks pöörata tähelepanu numbrimärkide, peeglite ja autokere üldisele seisundile.

Autohooldus 1 – iga 10 000 km või ühe kasutusaasta järel

Selle autohoolduse käigus teevad CARVEXi spetsialistid auto kõigi süsteemide diagnostika, puhastavad ja õlitavad mootori osi, kontrollivad pidurisüsteemi ja süüteküünlaid, vaatavad üle kõik kinnitused ja ühendused ning reguleerivad seadmeid kooskõlas tootja nõuetega. Peale selle asendatakse TH-1 käigus tootja soovituste kohaselt kütuse, õli ja salongifiltrid ning vahetatakse välja mootoriõli ja muud tehnovedelikud või valatakse neid juurde. Vajaduse korral soovitatakse auto omanikul üht-teist remontida või välja vahetada. TH-1 käigus kontrollitakse ka rataste kalde- ja kokkujooksunurki ning rehvide seisukorda ja rõhku.

Autohooldus 2 – iga 30 000 km või kahe kasutusaasta järel

Harvemini tehtava ja põhjalikuma TH-2 kõigi tööde käigus eemaldatakse autolt osa detaile, et neid põhjalikumalt kontrollida ja hooldada. Tööde käigus järgitakse rangelt tootja soovitusi, mis on kirjas teie auto hooldusraamatus, ning need hõlmavad lõppeva kasutuseaga autoosade plaanilist hooldust ja asendamist, samuti mootori- ja käigukastiõli ning muude tehnovedelike asendamist (tootja soovituste kohaselt).

TH-1 ja TH-2 tööde hulka kuuluvad veel:

  • Ajamirihmade seisundi kontroll
  • Süüteküünalde, pidurivedeliku, roolivõimendi vedeliku vahetamine
  • Jahutusvedeliku vahetus, taseme ja seisukorra kontroll

Kahjuks puutuvad CARVEXi spetsialistid pidevalt kokku olukorraga, kus plaaniline

autohooldus

on vahele jäetud ning auto vajab seetõttu keerulist ja kallist remonti, mida oleks võinud täiesti vältida. Soovitame oma klientidele tungivalt teha auto tehnohooldust korrapäraselt, sest see ei hoia kokku mitte ainult teie aega ja raha, vaid tagab ka sõiduohutuse.

Autohooldus CARVEXis – neile, kes ei soovi ootamatuid üllatusi.

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!

Hinnapäring