+372 600 1501

E-R: 09:00 — 18:00

Jätkades Carvex.ee veebilehe kasutamist, nõustud meie kasutajakogemuse parandamiseks mõeldud küpsiste ja nende kasutamise tingimustega.
Loe lähemalt Sain aru
dünaamiline automaatkäigukasti õlivahetus

Autojuht, kes on kordki proovinud sõita automaatkäigukastiga, ei taha tavaliselt manuaalist enam midagi kuulda – sedavõrd lihtsam on automaatkäigukastiga sõiduki juhtimine. Olles aga kokku puutunud automaatkäigukasti remontimisel tekkivate probleemidega, tuleb paljudel mõte pöörduda tagasi manuaali juurde, sest automaakäigukasti remonti peetakse üheks autoremondituru keerulisemaks ja kallimaks protseduuriks. Ka töökojad ei kiirusta andma garantiid remonditud automaatkasti laitmatule tööle.

Kuidas siis automaatkäigukasti remonti vältida? Vastus on üks: automaatkäigukasti tuleb õigel ajal hooldada, st vahetada õigeaegselt selle õli. Seda protseduuri on targem iseseisvalt mitte üritada, sest ilma eriseadmete ja -tööriistadeta on lihtne korrasolev käigukast ära rikkuda ning see toob teid lõppkokkuvõttes ikkagi teenindusse, ainult märksa raskema diagnoosiga.

Millal oleks õige tulla autoteenindusse CARVEX õli vahetama?

  • Iga 30 000 …40 000 kilomeetri läbisõidu tagant või vastavalt hooldusraamatu soovitustele
  • Kui tunnete sõidu ajal ebaharilikke tõukeid
  • Kui kuulete käigukastist ükskõik millisel režiimil töötamisel kõrvalisi helisid

Automaatkäigukasti õlivahetus autoteeninduses CARVEX – miks just siin?

  • Meil on spetsiaalne läbipesuseade, mis võimaldab õlivahetuse ajal säilitada automaatkäigukastis vajalikku rõhku ning kaitsta süsteemi sel moel õhu sissetungimise ja õli vahutama hakkamise eest
  • Koos õlivahetusega vahetavad autoteeninduse CARVEX spetsialistid välja ka kõik vajalikud filtrid. Meil on olemas tarvilikud tööriistad ja teie autole sobivad kulumaterjalid (uus filter ja automaatkäigukastile vajalik õlikogus)

Suurendage oma automaakäigukasti ressurssi ja pange just praegu autoteeninduses CARVEX kinni õlivahetuse aeg!

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!

Hinnapäring