• Siduri vahetus ja remont
  • Siduri vahetus
  • Siduri remont

Sidur on auto jõuülekandesüsteemi osa. Sidur edastab sisepõlemismootori pöördemomendi käigukasti ning võimaldab neid ajutiselt lahutada ja seejärel uuesti sidestada, mis on vajalik sujuvaks liikuma hakkamiseks, käiguvahetuseks ja auto peatamiseks. Hõõrdumise tõttu kuluvad mehhanismi detailid kiiresti, seetõttu on korrapärane siduri remont vältimatu. Koormus suureneb ka vale ekspluateerimise tagajärjel. Kui kahjustusi ei kõrvaldata, siis mehhanism deformeerub ja langeb rivist välja. Seejuures ei ole ebameeldiv mitte ainult see, et tasuda tuleb kogu siduri vahetuse maksumus, vaid kas see, et auto võib lakata sõitmast kõige ebasobivamal hetkel, näiteks siis, kui valgusfooris süttib roheline tuli. Seetõttu on vaja pöörata tähelepanu auto käitumisele ja mitte viivitada autoteenindusse minekuga.

Siduri vahetusele või remondi vajadusele viitavad järgmised tunnused:

  • siduripedaalile vajutamisel kostab krigin või muu müra, tunda on vibratsiooni;

  • sidur ei lülitu sisse (ei lahutu) täielikult;

  • auto liigub hüppeliselt;

  • siduripedaal vajub alla ega pöördu lähteasendisse tagasi.

Kui teie autol on ilmnenud sellised probleemid, siis sõitke CARVEXisse. Me teeme häirete selgitamiseks diagnostika, siduri remondi või teeme teile ettepaneku paigaldada uus mehhanism.

Kuidas saada teada siduri vahetuse maksumus?

Teenuse hinda mõjutavad auto konstruktsioon (kui keeruline on juurdepääs sõlmele), rikke iseloom (mis osad vajavad vahetust, mis võivad alles jääda), detailide mark. Te saate siduri vahetuse maksumust täpsustada, kui kirjeldate oma autot ja probleemi autoteenindusele telefonis või veebisaidil oleval blanketil.

Esitage päring koheselt ja saage sobiva pakkumise!